Sportcentrum De Helster, Elst
Donderdagmiddag is er van 13:45 tot 15:15 uur gelegenheid voor senioren (55+) om te tafeltennissen. De groep bestaat uit leden tussen de 50 en ruim 80 jaar. Het gaat niet zozeer om het winnen van wedstrijden - hoewel dat ook leuk is- ; een goede onderlinge sfeer is hier het belangrijkste.
Een aantal leden heeft vroeger ook getafeltennist en het plezier komt hier weer terug! Er zijn ook leden die pas begonnen zijn en dat gaat prima samen in deze groep. Onder deze introductie zal met regelmaat nieuws en mededelingen uit de 55+ groep verschijnen.

Wim Kamps heeft van Peter Ellerkamp de schriftelijke melding ontvangen, dat hij zijn lidmaatschap van ETAC’80 per 01-07-2016 beëindigt.
Motivatie: het laatste halfjaar heeft hij vele malen verstek moeten laten gaan in verband met nog vele andere bezigheden!